داروخانه شبانه روزی پاستورداروخانه شبانه روزی پاستور


استامينوفن- ايبوپروفن- کافئين .نوافن.اسيفن.رهافن.آسيفن. رهامون - Acetaminophen- Ibuprofen- Cafeine


نام علمی: استامينوفن- ايبوپروفن- کافئين .نوافن.اسيفن.رهافن.آسيفن. رهامون - Acetaminophen- Ibuprofen- Cafeine
نوع دارو: شيميايي
گروه: Analgesic drugsضد درد و مسکن ها و ضد تب

اطلاعات ديگر:
طبقه‌بندي درماني: ضد درد، ضد تب.
طبقه‌بندي مصرف در بارداري: رده D
اشکال دارويي:
Capsule: Acetaminophen 325mg+Caffeine (30-40) mg+Ibuprofen 200mg
موارد و مقدار مصرف
ضد درد
بزرگسالان وکودکان بالاتر از 12 سال: يک کپسول 3 بار در روز.
توجه: جهت تکميل اطلاعات به تک نگار هر يک از اجزائ فرمولاسيون مراجعه شود.

© کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به داروخانه شبانه روزی پاستور می باشد. | طراحی و اجرا توسط حماسه ها